اتاق خواب

اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

باید بدانیم که برای داشتن یک اتاق خواب زیبا و البته متناسب با روحیه تان باید اول از رنگ مورد علاقه تان آغاز نمایید  .حالا وقت دکوراسیون اتاق خواب تان است  . بهتر است اول بدانیم چه نیازهاو توقعاتی از اتاق خوابمان داریم و سپس  دست به کار شویم . هیچ کس اتاق خواب شلوغ و درهم برهم نمی خواهد پس نیاز به کمد دارید .فرقی ندارد مرد و زن نیاز به آینه و در زیر آن به میز آرایش و یا دراور ضروری است  . سرویس خواب راحت گزینه بعدی است  . نورپردازی را فراموش نکنید که بسیار می تواند محیط را زیباتر نماید . حالاوقت آن است که لذت آرامش در اتاق خواب خود را تجربه کنید  .

اتاق خواب کوچک

متاسفانه اکثر اتاق خواب ها را در متراژ9 و یا 12 متری می سازند .  این باعث می شود تا به کمبود جا برای ایده هایمان بر بخوریم . اما نگران نباشید .یکی از نقاط قوت  طراحان آبنوس طراحی عالی در فضاهای کوچک است .  ایده های خود را به مشاورین ما منتقل نمائید و از تجربیات طراحان  ما بهره بگیرید . اگر طرح مورد قبولتان بود ، بقیه کار را به سازندگان ماهر آبنوس بسپارید . سپس از لذت داشتن یک اتاق خواب متناسب با سلیقه تان لذت ببرید .

فضای خصوصی 

اتاق خواب ها مکانهایی برای آرامش و فضای بسیار خصوصی است . حتی میهمانانی که به آنجا راه می یابند ، باید بسیار به شما نزدیک باشند که به آنجا راه یافتند .  برخی مردم حتی دوست ندارند اعضای خانواده نیز به اتاق خواب آنها راه یابند .  بر همین اساس ما برای احترام به فضای خصوصی مشتریان از عکسبرداری و نمایش بسیاری از پروژه ها معذوریم . دکوراسیون خواب با حداقل افراد ممکن صورت می پذیرد تا حس امنیت برای مشتریان حتی الامکان باقی بماند .

تخت خوابها هرگز با تشک مشتری تست نمی شود ، و از تشک های تست استفاده می گردد  . تا خطر و نقصی در کار نباشد . آرامش و رضایت مشتریانمان برای ما بسیار مهم است .

اتاق خواب خود را با وسواس مبلمان کنید . زیرا ساعات بسیاری از وقتمان در زندگی را دراین مکان به سر می بریم . 

اگر در انتخاب و ساخت دکوراسیون اتاق خواب مشکل دارید کار را به طراحان و سازندگان ما بسپارید . کافی است با ما تماس بگیرید.
ما را در شبکه های اجتماعی پیگیری کنید ، تا از جدیدترین و مدرن ترین ساخته ها مطلع شوید.ما را بهتر خواهید شناخت …