خانه آبنوس

WHY US ?
_

چرا ما را انتخاب کنید ؟

گروه طراحی و تولید آبنوس با 13 سال تجربه  چنین است …

برای هر انتخابی باید مزیتی باشد . برای ما مزایای بسیاری می تواند در تصمیم گیری به شما کمک کند . به غیر از تجربه سیزده ساله مان می توانیم به این نکته بسیار مهم اشاره کنیم که این 13 سال را با افتخار و رضایتمندی تمام تجربه کرده ایم .

اکثر مشتریانمان ما را به عنوان دکوراتور خانوادگی خود پذیرفته اند .  و ما را به دوستان و نزدیکان خود معرفی می کنند . ما نیز اعتماد ایشان را به عنوان بزرگترین سرمایه خود می دانیم .

رمز موفقیت ما اعتماد مشتریان ما و ادای این اعتماد از جانب ماست .

ما به مشتریان خود همانند خانواده خود می نگریم . زمانی این ادعا را اثبات  کردیم که برای خانواده خود نیز نتوانستیم کاری فراتر از کار معمول خود انجام دهیم . این نشان این دارد که هر کار را مانند خانه خود پنداشتیم و بهترین خود را ارائه نمودیم .

خانواده بزرگ آبنوس 

خانواده آبنوس این روزها برزگتر از همیشه است .ما هر روز بروز تر و با محصولاتی زیباتر در خانه ها  میهمانیم . تعداد مشتریانمان هر روز بیشتر و تعهد ما نیز افزون تر می شود . متاسفانه این امر باعث شده تا ما نتوانیم تقریبا هیچ کاری را به صورت فوری انجام دهیم . بسیاری از مشتریان صبر  می کنند تا زمان پروژه ایشان فرا برسد . وقت شناسی صفت بارز ماست .

تعدد پروژه ها و مشتریان هرگز باعث نمی شود تا ما دقت و توان کمتری را صرف کنیم .

ممکن است برخی از مشتریان را به علت طولانی شدن زمان از دست بدهیم . اما هرگز از کیفیت کار نمی کاهیم . تجربه ثابت نموده که وقتی یک مشتری پروژه ای را با سایر همکاران به اتمام می رساند   ، بازهم به برای کار بعدی به ما مراجعه می نماید . این افتخار بزرگی است برای ما .

هرگر در مقام قیاس با دیگران قرار نمی گیریم اما این را به جرات می گوییم  :

با تکیه بر هنر طراحان و سازندگانمان و بهره گیری از علم ، ما  بهترین کارمان را ارائه می دهیم .

سعی ما همیشه این است که  بهترین خودمان باشیم  .
  • تیم طراحی خلاق و قدرتمند
  • تیم سازنده باتجربه و متخصص
  • کیفیت و قیمت عالی محصولات
  • تعهد و وقت شناسی
WHY US ?
_

ما  کی هستیم  ؟

تیم ما را بهتر بشناسید …

بابت انتخاب ما به عنوان تیم مورد علاقه تان برای دکوراسیون خانه تان سپاسگذاریم . تیم آبنوس در سه بخش مشغول فعالیت است  .

تیم اول همان تیم طراحی است  که وظیفه طراحی و ارائه پیشنهادات را به مشتری به عهده دارد .

تیم دوم تیم سازنده است که براساس سلیقه و انتخاب نهایی شما کار نقشه کشی و برشکاری و ساخت و حمل و نصب کار را به عهده دارد . تیم کارگاهی و نصب از تبحر خاصی در کار خود بهره مندند .

تیم سوم تیم دیجیتال مارکتینگ و وب است که وظیفه اطلاع رسانی و پروژه سازی را به عهده دارد . و کنترل کیفیت نهایی را به عهده دارد .

برای ما افتخار بزرگی است که مشتریان سخت سلیقه و نکته بینی داریم  . که معمولا برای هر سازنده ای مشکل سازند . اما وجود این مشتریان برای ما مایه افتخار و موجب بهبود کیفیت کار ما می شوند .

امروز با افتخار می گوییم که دقت و وقت شناسی و کیفیت کار ما در کنار قیمت مناسب  ، ما را در کنار بزرگان این رشته قرار داده است . انتخاب ما در کنار برندهای مشهور نشان از کیفیت خوب ما درکنار قیمت بسیار مناسب تر ما است .

اینچنین توانستیم خانواده بزرگ آبنوس را گرد هم آریم . شما نیز به جمع ما بپیوندید …

اگر می خواهید درباره ما بیشتر بدانید اینجا منتظر شما هستیم .