دکوراسیون اداری

ضرورت دکوراسیون خوب اداری چیست ؟

دانستن این امر که ما بیشترین ساعات بیداری و شادابی خود را در محل کارمان می گذرانیم شاید به ما کمک کند تا پی به اهمیت آن ببریم . هزاران دقیقه در هفته برای کار در محل کارمان به سر می بریم . شاید نیمی از این زمان هم غیر از محل کار بیدار هم نباشیم. اگر محیط کارمان را زیبا تر و شاداب تر بسازیم چقدر در روحیه ما موثر است . شاید پس از مرور زمان متوجه این امر بشویم که چقدر از محیط کار خود ناراضی هستیم . ولی گاهی خیلی دیر می شود .پس تا زمان باقی است اقدام کنیم .

ازکجا شروع کنیم ؟

ابتدا باید تصمیم بگیرید . سپس ایده ای را در ذهن بپرورانید و یا نمونه ای دلنشین و متناسب محل کار خودتان بیابید . یا با مشاوران و طراحان ما تماس بگیرید . بقیه کارها دیگر چندان سخت نیست .

دانستن این موضوع که دکوراسیون اداری و تجاری چه تفاوتهایی با دکوراسیون منازل دارد کار طراح داخلی است . اما دانستن این مطالب برای شما نیز ممکن است به کار بیاید .اگر شما قصد طراحی دکوراسیون محل کار خود را دارید مواردی را باید بدانید. دکوراسیون اداری به علت مراجعه بیشتر و مداوم و گاه بی ملاحظه مراجعین باید از استقامت بسیار بالاتری برخوردار باشد . همین استقامت باعث می شود زیبائی های کار کمتر شود و تمرکز طراح و تولید کننده روی دوام و راحتی استفاده از آن متمرکز شود .

طراحی دکوراسیون اداری روی مزاحم نبودن دکور و فشار متمرکز می شوند .هارمونی و یکدستی دکوراسیون از مواردی است که آن را باید به خاطر سپرد . یک طراحی خوب از آنجائی مشخص می شود که درعین مقاومت و استحکام زیبائی چشم نوازی هم داشته باشد . خرید دکوراسیون آماده در اکثر موارد بجز هدر دادن سرمایه چیز دیگری نیست .

یادمان باشد که دکوراسیون خوب در محل کار ، خود اولین تبلیغ دائم و رایگان برای شماست . یک مراجع کننده را قبل از شما و کارتان تحت تاثیر قرار می دهد .