آشپزخانه ها

آشپزخانه های زیبا

زیبائی آشپزخانه ها بسته به وسایل آشپزخانه و نوع چیدمان و البته دکوراسیون و کابینت بندی آن دارد . آشپزخانه ها ی خانه های امروزی ایران و آپارتمانها به علت کوچکی و عدم رعایت استانداردهای لازم اکثرا کوچک وتنگ و و شلوغ هستند . تصور این که در یک خانه 70 متری باید 24 متر را برای آشپزخانه اختصاص بدهید یک تصور بیجاست . بنابراین همان فضا را معمولا در 9 تا 12 متر محدود می کنند . به انضمام این که ماشین لباسشوئی و گاهی پکیج و انباری را هم در همان فضا قرار می دهند و آشپزخانه باز هم کوچک تر می شوند .طراحی کابینت آشپزخانه کار حرفه ای و دقیق است و نباید آن را سرسری گرفت .

چه کابینتی برای آشپزخانه ما  خوب است؟

یک کابینت زیبا و مستحکم  و خوش طرح سالها می تواند باعث افتخار و آرامش شما در آشپزخانه باشد . برای خانمها که ساعت های طولانی در آشپزخانه ها به سر می برند زیبائی کابینت ها هم مساله مهمی است  و یک طراح علاوه بر جاداربودن و محکم بودن وخوش فرمی به زیبائی کابینت نیز باید توجه ویژه ای داشته باشد .

تجربه ما در این سالها در دکوراسیون آشپزخانه های حتی کوچک تر از این به ما آموخت که می شود با کمی هنرمندی و البته صنعتگری آشپزخانه کاربردی و ساده و زیبا طراحی کرد که علاوه برکارآیی بتواند بر زیبائی خانه شما نیز بیافزاید . پس اگر شما نیز با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنید کافی است با مشاوران ما در این باره صحبت کنید و تصمیم بگیرید که برای زیبائی خانه خود با هزینه ای اندک گامی بزرگ بردارید .

تاکنون281+آشپزخانه توسط آبنوس کابینت شده است .