میز اتوی خاص

میز اتو

میز اتو

خاص باشید .

میز اطو

میز اتو

میز اتوی خاص

میز اتو کشو دار

میز کنار تختی اتو

میزو کشو کنار تختی  + میز اتو

میز اتو کمد دار

میز مدرن اتو

میز ژایه بلند

دکوراسیون اتاق خواب

برخی وسایل جایگاهشان بسیار عجیب است . هم لازمشان داریم و هم هیچ جایگاهی برایشان در نظر نمی گیریم .همانها باعث شلوغی و به هم ریختگی خانه و اتاقهایمان می شوند . همانها هستند که وسط خانه باید باشند و نباید باشند مثل میز اتو. باید فکری کرد برای این المان های ژرکاربرد و کم توقع . می شود از فضاهای خالی و ژرت خانه استفاده کرد و یک کمد و کشو و میزاتوی خاص طراحی کرد.

 

فضاهای خالی و بی استفاده

استفاده از فضای پرت اتاق و یا گوشه های خالی و دردسر ساز و تبدیل آنها به یک فرصت یک هنر است .فرصتی از جنس ابزار و و وسایل لازم و ضروری زندگی . یکی از لوازم ضروری خانه که دائم مورد استفاده است  میز اتو خواهد بود .داشتن یک میز اتوی خاص می تواند یکی از این ضروریات باشد .

بسیاری از ما از میزهای تاشو استفاده می کنیم و تقریبا چند روز درمبان آن را استفاده و دوباره جمع آوری می کنیم . میز اتو از آن دسته وسایل پر کربردی است که هیچ جایگاه مشخصی در خانه ندارد .

معمار دکوراسیون  خانه خود باشید .

ساخت وسایله ای کاربردی با طرحی کاربردی تر برای کنار تخت و گوشه ای خالی که هم بتواند کشو و کمد کنار تخت باشد و هم میز اتو .این یکی از طرح های خلاقانه شما نیز می تواند باشد . که ما آن را به واقعیت بدل خواهیم کرد .

با ما تماس بگیرید .

طرح های خود را برای خانه و محل کار خود با مشاوران و طراحان ما در میان بگذارید . آنها مابقی کارها را ممکن خواهند ساخت .شما تا عملی کردن ایده خود یک تماس فاصله دارید . کافی است با ما تماس بگیرید . باقی کارها را به کاردان بسپارید و از نتیجه کار لذت ببرید و استفاده کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *