کابینت وکیوم سفید

کابینت وکیوم

هود و اجاق

کابینت مطبخ وکیوم

آبچک

کابینت سینک و آبچک وکیوم

کابینک آبچک

نمای یخچال وکیوم

نمای جنبی

نما یخچال وکیوم

نمای کلی

کابینت آشپزخانه وکیوم

نمای کلی

نمای جنبی

هود و سینک وآبچک

کابینت وکیوم

کابینت و دکور

کابینت ودکور

وکیوم

کابینت وکیوم

نمای کناری

نما نور

نمای ویترین

میز و اپن

میز و ویترین جنبی

کابینت وکیوم زیبا

مقصود از کابینت وکیوم کابینتی است که درآن از نوعی روکش به نام ممبران استفاده شده است در این نوع از کابینت ها مغز خام واصلی کابینت معمولا از جنس MDF، چوب یا نئوپان است . که این روکش بر روی سطح آن کشیده شده وبه ان زیبایی خاصی می بخشد.برای این کار به دستگاه و ماشین آلات وکیوم نیاز است .

از مزایای دیگر این نوع از کابینت ها می توان به یکپارچگی ویک دست بودن سطح کار اشاره کرد.همین روکشی که روی سطح ام دی اف کشیده می شود علاوه بر اینکه جای هیچ درز وبندی را روی کارباقی نمی گذارد وزیبایی آن را دوچندان می کند باعث استحکام بیشتر آن نیز می شود.

همه چیز راجع به کابینت وکیوم را در این مقاله بخوانید …

اگر شما نیز از طرفداران این نوع کابینت و دکوراسیون هستید و برای منزل و محل کار خود چنین دکوراسیونی را در نظر دارید ، کافی است با کارشناسان ما در آبنوس تماس بگیرید .

کیفیت یک اتفاق نیست . حاصل تجربه و دانش و استفاده از متریال مناسب است . از طراحی طیبا و مناسب غفلت نکنید . مجموع این عوامل می تواند یک مکان کوچک را زیبا و کاربردی نماید . این آشپزخانه با نوعی معماری نامناسب محدودیت های فراوانی را می توانست ایجاد نماید . اما درهمین آشپزخانه کوچک هم می توان یک آشپزخانه کامل و مدرن و زیبا داشت . کافی است اولین انتخابتان درست باشد .

اولین انتخاب شما برای دکوراسیون زیبا و مناسب انتخاب مجری و طراح مناسب است .

مابقی کارها را به کاردان بسپارید و از نتیجه کار لذت ببرید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *