میز تلویزیون گردان

CONSTRUCTION
_

میز تلویزیون

گردان

کاری از گروه طراحی واجرای آبنوس دکور

01

طراحی

طراحی میز براساس نیاز مشتری و تعبیه تمامی آپشن های لازم برای این میز . این میز برای استفاده از تلویزیون در وسط سالن تعبیه شده که دارای دو نما و قابلیت چرخش 240 درجه ای برای پوشش تمامی  نقاط سالن می باشد . در طراحی این محصول  به عوامل محیطی و تم دکوراسیون داخلی توجه گردید تا میزتلویزیون گردان نیز جزئی از دکوراسیون باشد و از سایر دکوراسیون متمایز نگردد .

طراحی و هماهنگ تولید و تزئینات  و پیش تولید 90 نفر ساعت زمان برده است .

03

نصب

نصب میز و جایگذاری تلویزیون و کابل کشی و روشن کردن تصویر و کنترل کیفیت این میز از زمان بارگیری تا خروج گروه 7 ساعت به طول انجامید  .

ابتدا بدنه اصلی میز و سپس شاسی کشی استیل آن صورت پذیرفت . سپس نمای پشت و جول نصب گردید . نصب یراق گردان و قاب تلویزیون  مرحله سوم کار بود . جایگذاری تلویزیون و تنظیم آن هم زمان زیادی برد  .

کابل کشی  و نصب تجهیزات جانبی و انتقال تصویر و کنترل نهایی و تزیینات خارجی میز آخرین مرحله کار بود ، که به سلیقه مشتری انجام پذیرفت .

35 نفر ساعت زمان انجام این مرحله پروژه بود .

02

ساخت

برای ساخت میز تلویزیون گردان از بهترین نوع متریال موجود استفاده گردید .

این میز با ام دی اف هایگلاس AGT ترک ساخته شد . در برش و اتصالات با دقت و از نوع اتصالات 45 درجه فارسی جهت زیبایی کار انجام گردید . تمامی یراق آلات و شاسی کشی در کارگاه تست و کنترل کیفیت گردید . قسمت برقی و اتصالات مربوطه شیلد و بررسی گردید.نورپردازی متناسب انجام پذیرفت .

ساخت این میز و تست های مربوطه 106 نفر ساعت زمان برده است. 

04

تحویل پروژه

زیباترین قسمت کار تحویل پروژه و رضایت مشتری از زحمات گروهی است . شیرینی و حلاوت این قسمت از کار برای هر سازنده ای خستگی کار را از تن بدر می آورد . این پروژه ظرف مدت یک هفته ساخته و نصب گردید . در این پروژه مدت 231 نفر ساعت زمان برده و درآن تمام تلاش ما براین بود که محصولی زیبا و کاربردی و مطابق سلیقه خانواده محترم الفتی ساخته و نصب گردد .حسن سلیقه و طراحی زیبای دکوراسیون داخلی خانه با سفارش این میز  به گروه آبنوس تکمیل شد . آرزوی لحظاتی شاد و پر غرور برای ایشان و میهمانانشان داریم .

هزینه کلی این پروژه 10 میلیون تومان  بوده و درآبان ماه 98 نصب انجام پذیرفت .

حمید دبیری
حمید دبیری

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.